Apli Erika | Háttér Társaság

Apli Erika

az Információs és Lelkisegély Szolgálat vezetője; a HIV/AIDS Program mb. vezetője, projektkoordinátora

Ifjúságsegítőként végzett az ELTE-n. Jelenleg az Óbudai Egyetem hallgatója villamosmérnök szakon. 2009-ben kezdte szervezői munkáját a Szivárvány Misszió Alapítványnál. Önkéntesként dolgozott több civil szervezetnek, valamint alulról szerveződő LMBTQ események megszervezésében is részt vett. 2011-ben csatlakozott a Háttér Társasághoz. Fontos feladatának tartja, hogy a Háttérnél végzett önkéntes munkájában a racionalitást és az empátiát ötvözze és egyensúlyban tartsa. 2017 óta az Információs és Lelkisegély Szolgálat koordinátora, 2018 májusa óta az egyesület egyik ügyvivője. 2019 januárja óta a HIV/AIDS programban projektkoordinátori feladatokat is lát el.

apli [pont] erika [kukac] hatter [pont] hu

Témák