Bálint Eszter | Háttér Társaság

Bálint Eszter

a Lelki Egészség Program vezetője (2019-2021)

2016-ban szerzett pszichológus diplomát az ELTE-n, klinikai- és egészségpszichológia szakirányon. Több éven keresztül dolgozott gyermekvédelemben pszichológusként, ahol a fiatalok segítése mellett a szakmai munka koordinálásban is részt vett. Egyetemi évei alatt többször részt vett a Pszinapszis- Budapesti Pszichológiai Napok szervezésében a PR és Marketing stáb tagjaként, majd vezetőjeként is. 2019-ben végezte el a sportpszichológia szakképzést a TE-en, azóta fiatal sportolók felkészítésével és támogatásával is foglalkozik. Fontos számára a fiatalokkal való munka, ezért jelenleg is önkéntes egy hátrányos helyzetű kamaszokkal foglalkozó alapítványnál, valamint egy középiskolában dolgozik pszichológusként.