Szalai Zita | Háttér Társaság

Szalai Zita

felügyelőbizottsági tag, 2018-2020 között: irodavezető, projektasszisztens

Évek óta aktív tagja a civil szektornak, több szervezetben is aktívan tevékenykedik. Tapasztalatait kiemelten az ifjúsági szektorban szerezte szervezetfejleszőként, projektmenedzserként illetve nemzetközi ifjúsági képzőként. Kertészmérnökként végzett, de civil szektor beli aktív önkéntes tevékenysége más irányba indította el szakmai pályáján. Elhivatott közösségszervező, saját vezetésű szervezetben, a Tudatos Ifjúságért Alapítvány keretein belül szenvedélyesen dolgozik az emberi jogok védelméért és a fiatal generáció fejlesztéséért. 2018-2019 között először a Háttér Társaság irodavezetője, majd 2020-ban projetasszisztense volt. E pozíciójában a civil szektorban és a forprofit szektorban szerzett tapasztalatait ötvözni tudta, és így jó szervezőkészségével, nyitottságával és elhivatottságával támogatta a szervezet mindennapi működését és az LMBTQI közösséget.

szalai.zita@hatter.hu