Szalai Zita | Háttér Társaság

Szalai Zita

projektasszisztens

Évek óta aktív tagja a civil szektornak, több szervezetben is aktívan tevékenykedik. Tapasztalatait kiemelten az ifjúsági szektorban szerezte szervezetfejleszőként, projektmenedzserként illetve nemzetközi ifjúsági képzőként. Kertészmérnökként végzett, de civil szektor beli aktív önkéntes tevékenysége más irányba indította el szakmai pályáján. Elhivatott közösségszervező, saját vezetésű szervezetben, a Tudatos Ifjúságért Alapítvány keretein belül szenvedélyesen dolgozik az emberi jogok védelméért és a fiatal generáció fejlesztéséért. 2018-2019 között a Háttér Társaság irodavezetője, jelenleg projetasszisztens. E pozíciójában a civil szektorban és a forprofit szektorban szerzett tapasztalatait ötvözni tudja, és így jó szervezőkészségével, nyitottságával és elhivatottságával támogatja a szervezet mindennapi működését és az LMBTQI közösséget.

szalai [pont] zita [kukac] hatter [pont] hu

Témák