December 22 és január 2 között szünetet tart egyesületünk | Háttér Társaság

December 22 és január 2 között szünetet tart egyesületünk

December 22 és január 2 között szünetet tart egyesületünk

Az ünnepek alatti időszakra a Háttér Társaság munkatársai is elvonulnak pihenni - szünetet tartunk, hogy a következő évben újult energiával vethessük magunkat bele jogvédő, segítő és edukációs programjainkba. Ez az év különösen nehéz volt egyesületünk számára: a nyáron elfogadott homofób és transzfób törvénycsomag kapcsán rengeteg, előre nem látott tennivaló szakadt nyakunkba, és minden eddiginél fontosabb volt kiállni a magyar LMBTQI közösségért. 

A leveleinket ebben az időszakban nem nézzük, ám Információs és Lelkisegély Szolgálatunk az ünnepek alatt is üzemel. Tudjuk, hogy az ünnepek pont annyi ember számára hoznak magányt, mint ahány számára meghittséget - éppen ezért arra bíztatunk benneteket, hogy nyugodtan keressétek segítőinket, ha úgy érzitek, segítségre van szükségetek, vagy ha egyedül maradtatok ebben az időszakban. 

A Háttér Társasággal kellemes ünnepeket kívánunk és reméljük, hogy jövőre több mindennek tudunk majd együtt, közösségként örülni!

Témák