Új lehetőség: kiadványok postai rendelése | Háttér Társaság

Új lehetőség: kiadványok postai rendelése

Új lehetőség: kiadványok postai rendelése

A honlapunkon található űrlap kitöltésével bárki könnyen megrendelheti az egyesületünk által kiadott kiadványok nyomtatott változatát.

Az elmúlt 18 év során egyesületünk közel 50 különböző kiadványt, kutatási jelentést, szórólapot, információs füzetet adott ki. E kiadványok eddig is mindenki számára szabadon hozzáférhetőek voltak letölthető elektronikus formátumban honlapunk Kiadványaink menüpontja alatt.

Most annak lehetőségét is megteremtettük, hogy az érdeklődők nyomtatott formában is hozzáférjenek azon kiadványainkhoz, amelyekből még elég példány áll rendelkezésre raktáron. Ezzel a lehetőséggel célunk az, hogy tájékoztató anyagaink minél több helyen (így különösen állami intézményekben, közszolgáltatóknál, civil szervezeteknél) elérhetőek legyenek az LMBT közösség számára. 

A kiadványok megrendeléséhez nem kell mást tenni, mint kitölteni a honlapunkon található űrlapot, és a kért kiadványokat postai úton juttatjuk el az érdeklődőknek. 

Témák