Vita az azonos neműek házasságáról a Tranzit Fesztiválon | Háttér Társaság

Vita az azonos neműek házasságáról a Tranzit Fesztiválon

Kulcsszavak: 
házasság
Vita az azonos neműek házasságáról a Tranzit Fesztiválon

Meleg helyzet vita, Tranzit Fesztivál, 2013. augusztus 22.Egyesületünk munkatársa is részt vett az azonos neműek házasságáról 2013. augusztus 22-én a konzervatív Jobbklikk véleményportál által szervezett vitán a Tranzit Fesztiválon.

2013. augusztus 21. és 25. között rendezte meg a Tranzit Fesztivált Kőszegen a konzervatív Kommentár Alapítvány. A koncertek és egyéb kulturális programok mellett napközben előadásokon, vitákon vehettek részt a az érdeklődők. 

2013. augusztus 22-én a Jobbklikk hírportál Meleg helyzet - Vita az azonos neműek házasságáról címmel tartott beszélgetést a Fesztivál keretében. A beszélgetés két résztvevője Dombos Tamás, egyesületünk ügyvivője és Szilvay Gergely, a Magyar Kurír katolikus hírportál és a Konzervatórium szerzője volt. A teltházas vitán közel 30-40, elsősorban konzervatív fiatal vett részt. 

A vita félórás összefoglalóját a Kossuth Rádió Ütköző című műsora is leadta, a Népszabadság és több más sajtótermék is részletesen beszámolt a programról. 

Témák